Porządek Adoracji PRZY OŁTARZU WYSTAWIENIA

Wielki Piątek

7.008.00            Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus;

ul. Jachowicza, Joselewicza, Staszica, Bugaj, Krótka, Niecała.

8.009.00            Róża Najświętszego Serca Pana Jezusa;

ul. Stodolna, Skoczyńskiego, Daleka, Brzozowa, Wiśniowa.

    9.00               Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale

11.0012.00        Róża św. Faustyny;

ul. Chłodna, Wilsona, Sportowa, Zakątna, Nowa, Rolna, Pusta, Słoneczna.

12.0013.00        Róża św. Honoraty;

ul. Parkowa, Kraszewskiego, Orzeszkowej, Żytnia, Klonowa, Asnyka, Traugutta, Miłaczki, Kasztanowa, Akacjowa.

13.0014.00        Róża Królowej Polski;

ul. Chopina, Kopiec, Kościuszki, Kolejowa, Św. Rozalii, Zgoda, Żeromskiego, Żwirki, Wąska, Moniuszki, Norwida, Graniczna, PCK.

14.0015.00        Róża św. Stanisława;

ul. Reymonta, Brzeźnicka, Sierakowskiego, Łukasińskiego, Ściegiennego, Piramowicza, Wschodnia.

      15.00              Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.0016.00        Róża Matki Bożej Anielskiej;  

ul. Piastowska, Sokola, Słowicza.

16.0017.00         Róża św. Antoniego;

ul. Warszyca, Aleje Jana Pawła II, Pl. 3-Maja, Architektów, Cicha.

17.0018.00        Liturgiczna Służba Ołtarza. Dzieci z Ruchu Światło-Życie i dzieci należące do asysty.

     18.00           Liturgia Wielkiego Piątku

 

Porządek   Adoracji   PRZY  GROBIE  PAŃSKIM

20.0021.00        Róża bł. Karoliny; Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży; Ruch Światło-Życie; Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania; Młodzież ze szkół średnich.

21.0022.00        Akcja Katolicka oraz wszyscy, którzy nie mogli adorować w wyznaczonej godzinie.

 

WIELKA SOBOTA
Porządek   Adoracji   PRZY  GROBIE  PAŃSKIM

  7.00 –   8.00          Róża Matki Bożej z Lourdes;

ul. Wiejska, Łąkowa, Łączna, Kwiatowa.

  8.00  –   9.00          Róża Matki Bożej Loretańskiej;

ul. Przedborska, Krakowska, Piłsudskiego.

9.00 – 15.00        ŚWIĘCENIE POKARMÓW – ADORACJA WSPÓLNA

15.0016.00        Róża św. Ojca Pio; Grupa Modlitewna Św. Ojca Pio

ul. Szkolna, Przyszkolna, Mickiewicza, Konarskiego.

16.0017.00               Róża Najświętszego Imienia Jezus i Matki Bożej Bolesnej;

ul. Fabianiego, Prymasa Wyszyńskiego, Topolowa, Raciborskiego.

17.0018.00        Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

ul. Kilińskiego, Kołłątaja.

     18.00            Liturgia Wielkiej Soboty

20.0021.00        Karmel, Bractwo Szkaplerza św. i Róża Matki Bożej Szkaplerznej;

ul. Narutowicza, Lipowa.



WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien