Adoracja Wielki Tydzień

Porządek   Adoracji   PRZY OŁTARZU WYSTAWIENIA

WIELKI PIĄTEK

 

7.008.00            Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus;

  1. Jachowicza, Joselewicza, Staszica, Bugaj, Krótka, Niecała.

8.009.00            Róża św. Stanisława;

  1. Stodolna, Skoczyńskiego, Daleka, Brzozowa, Wiśniowa.

    9.00               Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale

11.0012.00        Róża św. Faustyny;

  1. Chłodna, Wilsona, Sportowa, Zakątna, Nowa, Rolna, Pusta, Słoneczna.

12.0013.00        Róża św. Honoraty;

  1. Parkowa, Kraszewskiego, Orzeszkowej, Żytnia, Klonowa, Asnyka, Traugutta, Miłaczki, Kasztanowa, Akacjowa.

13.0014.00        Róża Królowej Polski;

  1. Chopina, Kopiec, Kościuszki, Kolejowa, Św. Rozalii, Zgoda, Żeromskiego, Żwirki, Wąska, Moniuszki, Norwida, Graniczna, PCK.

14.0015.00        Grupa Modlitewna Św. Ojca Pio

  1. Reymonta, Brzeźnicka, Sierakowskiego, Łukasińskiego,
    Ściegiennego, Piramowicza, Wschodnia.

      15.00              Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.0016.00        Róża Matki Bożej Anielskiej;  

  1. Piastowska, Sokola, Słowicza.

16.0017.00         Róża św. Antoniego; wspólnota Sychar

  1. Warszyca, Aleje Jana Pawła II, Pl. 3-Maja, Architektów, Cicha.

17.0018.00        Liturgiczna Służba Ołtarza; Ognisko Misyjne;

                                Dzieci z Ruchu Światło-Życie i dzieci należące do asysty.

     18.00           Liturgia Wielkiego Piątku

 

 

                            Porządek   Adoracji   PRZY  GROBIE  PAŃSKIM

 

20.0021.00        Karmel, Bractwo Szkaplerza św. i Róża Matki Bożej Szkaplerznej;

  1. Narutowicza, Lipowa.

21.0022.00        Akcja Katolicka oraz wszyscy, którzy nie mogli adorować w wyznaczonej godzinie.

 

 

WIELKA  SOBOTA

                Porządek   Adoracji   PRZY  GROBIE  PAŃSKIM

 

  7.00 –   8.00          Róża Matki Bożej z Lourdes;

  1. Wiejska, Łąkowa, Łączna, Kwiatowa.

  8.00  –   9.00          Róża Matki Bożej Loretańskiej;

  1. Przedborska, Krakowska, Piłsudskiego.

 

9.00 – 15.00        ŚWIĘCENIE POKARMÓW – ADORACJA WSPÓLNA

 

15.0016.00        Grupa Modlitewna Św. Ojca Pio;

  1. Szkolna, Przyszkolna, Mickiewicza, Konarskiego.

16.0017.00               Róża Najświętszego Imienia Jezus;

  1. Fabianiego, Prymasa Wyszyńskiego, Topolowa, Raciborskiego.

17.0018.00        Róża bł. Karoliny;

  1. ul. Kilińskiego, Kołłątaja.

 

     18.00            Liturgia Wielkiej Soboty

 

20.0021.00          Ruch Światło-Życie;
Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania;
Młodzież ze szkół średnich. 

 



WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien