Intencje

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 19.05 – 26.05.2019 r.


NIEDZIELA – 19 maja – V niedziela Wielkanocna

7:00 Helenę, Józefa, Romana, Henryka, Zytę, Romualda Szczepaniaków

8:30 Zofię, Ryszardę, Stanisława, Zygmunta, Jerzego Głogoszów, Stanisławę Krawczyk

10:00Zofię Piątkowską

11:30 1) W int. Parafian

           2) Dziękczynno–błagalna z prośbą o Boże błog., zdrowie dla Małgorzaty i Sławomira Kozieł w 25 rocz. ślubu

16:00 Stanisława Skalika w 7 rocz. śm.

18:00 Stefanię Madejczyk, Kamilę Sypniewską w 1 rocz. śm.

11:00 /kaplica św. Rozalii/ Mariana Olejniczaka

15:00 /kościół św. Pio/ Aleksandrę, Kazimierza Perlińscy


PONIEDZIAŁEK – 20 maja

6:30    1)Mariana Szymańskiego

            2) † za zmarłych i konających

9:00    1)Kazimierza Grochowskiego

            2) † Dariusza Siemińskiego

18:00  1)Urszulę Klekowską

            2) † Tadeusza Grabka


WTOREK – 21 maja

6:30    1)Kazimierza Raka

            2) † Krystynę Zygma

9:00    1) Franciszka, Otylię Brackich, Mariannę, Stanisława Piętosów

            2) † Mariannę Lisowską

18:00  1) Wiesławę, Jakuba Lechowskich, Janinę Loszek

            2) † Wandę Perczyńską


ŚRODA – 22 maja

6:30    1)Leokadię Molińską

            2) † Annę Bednarek

            3) † Zofię Paciorek

9:00   NOWENNA

18:00 NOWENNA

†† Za zmarłych: Kazimierza Grochowskiego, Zofię Paciorek, Grażynę Jędrzejczyk, Gabrielę Krężlak, Henrykę Szymczak, Jerzego Sowę, Juliana Matrasa, Jerzego Larę, Mariana Wałka, Euzebiusza w 23 rocz. śm., Zenobię Banaszczyków, Jana, Reginę Basińskich, Bożenę Paplicką w 2 rocz. śm., Grzegorza Wawrzyńczyka, Janinę Szadkowską, Zbigniewa Mróza, Jolantę Kosmala, Halinę Cisowską, Alinę Garbaciak w 1 rocz. śm., Zenona Skorupę, Józefa Jadczaka, Mariannę Kozłowską


CZWARTEK – 23 maja

 6:30   1) Mariana Szymańskiego

            2) † Mariana Olejniczaka

9:00    1)Jana Nowaka

            2) † Mariana Szymańskiego

18:00  1)Annę Skibicką

            2) † Danutę, Czesława Pokusińskich

            3) † Halinę Cisowską w 80 rocz. ur.


PIĄTEK  – 24 maja

6:30    Kazimierza Raka

9:00    1)Krzysztofa Półrolę

            2) † Tadeusza Trybulaka

            3) Jerzego Sowę

18:00  1)Alfredę Hesiak

            2) † Tadeusza Grabka


SOBOTA  – 25 maja

 6:30   Romana Głąba

9:00    1) Gabrielę Szadkowską w 1 rocz. śm.

            2) † Jadwigę, Paulinę Urbaniaków, Stanisława, Janusza, Jadwigę Skóra

15:30 ślub: Mikler – Nejman

18:00 Dziękczynno–błagalna z prośbą o Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego dla Klaudii Wiśniewskiej  w 18 rocz. urodzin


NIEDZIELA – 26 maja – VI niedziela Wielkanocna

7:00 Bożenę Mordarską

8:30 Annę, Stanisława, Jana, Mariannę Wieczorków, Jana, Józefę Bajor

10:00 I Komunia Święta – SP nr 4 i 2

11:30  1) Dziękczynno–błagalna z prośbą o Boże błog., zdrowie dla Stasia Kasperczyka w 3 rocz. ur.; i Jacka w 35 rocz. ur.

            2) Dziękczynno–błagalna z prośbą o Boże błog., zdrowie dla Anny Pigoń w 80 rocz. urodzin

16:00  1) Msza Św. na rozpoczęcie Dni Rodziny w Radomsku

            2) Helenę Pawlak

18:00 Kazimierę, Władysława, Józefa, Julię, Jacka Frankowskich, Józefę, Walentego Podlasiaków

11:00 /kaplica św. Rozalii/ Mariana Olejniczaka

15:00 /kościół św. Pio/ Agnieszkę Detnerską


 





WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien