Arrow
Arrow
Slider

Intencje

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ   18.06 – 25.06.2017 r.
NIEDZIELA – 18 czerwca – XI Niedziela Zwykła
7:00   †† Jolantę, Sławomira Nowaków
8:30   †Barbarę Święcik
10:00 †† Walerię, Jana Rybaków
11:30 1) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. zdrowie dla Agnieszki i Grzegorza Paleń w 30 rocz. ślubu
           2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. zdrowie dla Barbary i Tadeusza w 40 rocz. ślubu
          3) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. zdrowie dla Błażeja w 18 rocz. ur.
16:00 †Jana Klekowskiego
18:00 † Józefa Gieszczyka                        
11:00  /kaplica św. Rozalii/ † Krzysztofa Brzezińskiego
15:00 /kościół św. Pio/ †† Janinę, Czesława, Mariana Gaików
PONIEDZIAŁEK – 19 czerwca
6:30     1) † Ryszarda Kaczmarka
            2) † Teresę Skalik
9:00     1) †† Bogdana, Pawła Walochów
            2) † Mariana Ogonowskiego
18:00   1) † Teresę Stasiewicz
            2) † Włodzimierza Kopra
 
WTOREK – 20 czerwca
 
6:30     1) † Mariana Węglarskiego
            2) † Stanisława Nemsa
9:00     1) † Jana Dratwińskiego
            2) † Janusza Włodarskiego
18:00  1) † Dorotę Kopeć
            2) †† Feliksa Wolnego, Jerzego Klimczak
ŚRODA – 21 czerwca
 
6:30 1) † Zbigniewa Nowaka
        2) † Stanisława Nemsa
        3) † Genowefę Rozpendowską
9:00   NOWENNA
18:00 NOWENNA
            †† za zmarłych: Danutę Kwiatkowską, Grzegorza Dudę, Annę Zygma, Genowefę Jurczyk, Juliana Lebiodę, Czesława Skórę, Teresę Skalik, Michalinę Łęską, Irenę Kowalczyk, Alinę Kozłowską, Alicję Witalewską, Jolantę Barańską, Zofię Molińską, Wacławę Trybulak, Władysława Czystka w 2 rocz. śm., Marka Mazura
CZWARTEK – 22 czerwca
6:30     1) † Jolantę Mossur
            2) † Karola Żebrowskiego
9:00     1) †† Jolantę, Mieczysława Kępińskich
            2) † Zofię Nowakowską
18:00   1) W int. Parafian
            2) † Teresę Stasiewicz
            3) † Stefana Szewczyka
 
PIĄTEK– 23 czerwca – Najświętszego Serca Pana Jezusa – Uroczystość
 
6:30     † Janinę Kaczor
8:00    Msza Święta na zakończenie roku szkolnego
9:00     1) †† Janinę, Władysława, Mariana, Annę Bereska, zm. z rodz. Bereska
            2) † Barbarę Skóra
18:00   1) † Dorotę Kopeć
            2) † Janinę Rybak
            3) † Danutę Kwiatkowską
 
SOBOTA – 24 czerwca – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela – Uroczystość
 
6:30 † Mariannę Nogaj
9:00     1) †† Janinę, Kazimierza Zdanowiczów
            2) † Jolantę Strzelczyk
            3) † Danutę Kwiatkowską
16:30  Ślub: Flasza – Soczyński
18:00   Zbiorowa za Janów
†† za zmarłych: Jana Kluza, Jana Kuca, Jana Borowieckiego, Annę, Wacława, Eugeniusza, Bronisławę Borowieckich, Janinę, Zygmunta Barskich, Walerię, Jana Pągowskich, Jana Zborowskiego, Jana Golika, Jana Kulkę, Helenę Marczak, Kazimierę, Władysława Frączyków, Bogumiłę, Stanisławę, Stanisława Kulków, Władysława Ostrowicza, Jana Lisowskiego, Jana, Józefę Dziwirków
NIEDZIELA – 25 czerwca – XII Niedziela Zwykła
7:00 †† Marię, Antoniego Łypów, Janinę, Zygmunta Hofmanów, Mariana Bohdanowicza
8:30 †† Eleonorę, Józefa, Bogdana Tybel
10:00 †Stefana Zająca
11:30  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, umocnienie wiary w ciężkich chwilach życia dla rodziców- Anety i Łukasza
16:00 †† Jana, Janinę Jurczyków, Jana Bisa
18:00 †† Władysława, Genowefę, Mariana Zatoniów, Mariana Drozdka       
11:00  /kaplica św. Rozalii/ † Stanisława Tutaka
15:00 /kościół św. Pio/ †† Władysława, Wiesławę, Józefę, Antoniego Sadziak




WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien