INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 10 – 17 MARCA 2024 r.
NIEDZIELA 10 marca Czwarta Niedziela Wielkiego Postu
7.00 1) + Mariannę Walczak 3 r. śm.
8.30 1) + Kazimierę, Jana Worwągów, Weronikę, Józefa Jabłońskich, Genowefę, Jana Królów
2) + Kazimierza Marca (gregorianka 13)
10.00 1) + Ireneusza Skalskiego
11.30 1) W int. parafii
2) O Boże bł. dla Jolanty i Beaty z rodzinami
16.00 1) + Mieczysława 3 r. śm., Kazimierę, Władysława Pokorów
16.00 1) AA
18.00 1) + Rene Pierzaka 8 r. śm.
Kościół św. Pio
15.00 1) + Michała Dryję
PONIEDZIAŁEK 11 marca
6.30 1) + Włodzimierza Marczaka
9.00 1) O Boże bł. dla Jolanty z racji imienin oraz dla rodziny
2) + Kazimierza Marca (gregorianka 14)
18.00 1) + Barbarę, Cecylię, Stanisława, Zdzisława, Krzysztofa Święcik
2) O Boże bł. dla Ireny i Sylwii Krajewskiej z racji urodzin
WTOREK 12 marca
6.30 1) + Marię Gustyńską 3 r. śm.
9.00 1) + Zdzisławę Kowalczyk
2) + Kazimierza Marca (gregorianka 15)
18.00 1) + Elżbietę Bira
2) + Kazimierę Bebłocińską
ŚRODA 13 marca
6.30 1) O Boże bł. dla Elżbiety z racji ur. oraz dla rodziny
2) + Kazimierza Marca (gregorianka 16)
3) + Rafała Skulimowskiego
9.00 1) NOWENNA
18.00 1) NOWENNA ZA ZMARŁYCH
+ Lucynę, Jana, Lecha, Iwonę Szelka, zm. z rodz. Szelków i Kępków, Marzenę Wtorkiewicz, Sylwestra Roszkowskiego, Zenobię Mielniczuk, Zuzannę Łągiewka, Henryka Bugaja, Grzegorza Ziółkowskiego, Annę Pokora, Ryszarda Śliwakowskiego, Emanuela Paplickiego, Bogumiła Grodzickiego, Marka Zielińskiego, Krystynę Piotrowską, Krzysztofa Binkowskiego, Katarzynę, Helenę, Annę, Jana, Władysława Wiewióra, Mariana Witaszczyka, Mirosława Liczberskiego, Barbarę Barańską, Adama Sowińskiego, Wojciecha Kozłowskiego, Krystynę Kempa 20 r. śm., Janinę Klimczak 39 r. śm., Floriana Kapicę, Krystiana Kubasiaka, Barbarę Niepsuj, Barbarę Włodarczyk, Danutę Żelazko
CZWARTEK 14 marca
6.30 1) + Henryka Bugaja
9.00 1) + Izabelę Kruszyńską
2) + Rafała Skulimowskiego
18.00 1) + Danutę Kacyna
2) + Kazimierza Marca (gregorianka 17)
PIĄTEK 15 marca
6.30 1) + Kazimierza Marca (gregorianka 18)
9.00 1) + Zdzisławę Tomzik
2) + Leokadię Przygoda 3 r. śm.
18.00 1) + Marzenę Wtorkiewicz
2) + Wacławę Skóra
SOBOTA 16 marca
6.30 1) + Grzegorza Ziółkowskiego
9.00 1) + Marzenę Wtorkiewicz
2) + Rafała Skulimowskiego
18.00 1) + Tadeusza Kubicza
2) + Kazimierza Marca (gregorianka 19)
NIEDZIELA 17 marca Piąta Niedziela Wielkiego Postu
7.00 1) + Longina, Irenę, Stanisława Kurek
8.30 1) + Zbigniewa Cyranowskiego, Kazimierza, Helenę Fronc
2) + Kazimierza Marca (gregorianka 20)
10.00 1) + Józefa Ociepę
11.30 1) Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku – sekcja piekarzy
2) O Boże bł. dla p. Patryka z racji imienin
14.30 1) Betel
16.00 1) + Zbigniewa Więckowskiego
18.00 1) + Zbigniewa 47 r. śm. Władysławę, Józefa Kaźmierczaków, Annę, Jana Dziubak
Kościół św. Pio
15.00 1) + Pawła Piechowicza 7 r. śm.