Slider

Bierzmowanie

      ks. GRZEGORZ



 

17 września 2017 r odbędzie się w naszej parafii wizytacja biskupia.

W związku z tym zapraszamy wszystkich przygotowujących się do bierzmowania na Mszę św. z ks. Biskupem Antonim Długoszem o godz. 10.00, po Mszy ks. Biskup spotka się z kandydatami do bierzmowania

 

Natomiast w poniedziałek 18 września zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas II i III gimnazjum (wszystkie grupy) na spotkania organizacyjne na godz. 18.00 do kościoła.

Poza tym spotkania będą odbywały się wg harmonogramu

  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa II gimnazjum :

         Grupa I – pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 18.00 początek w kościele
         Martyna Sowa
         Oliwia Mazur
         Weronika Koćwin
         Paulina Ślęzak
         Kinga Więcławska
         Michał Kozłowski
         Szymon Musiał
         Piotr Ignasiak
         Julia Garbaciak
         Krzysztof Łęski
         Agnieszka Łatacz
         Łukasz Kolasa
         Natalia Jędrasiak
 
        Grupa II – drugi poniedziałek miesiąca godz. 18.00 w kościele
         Julia Kilian
         Justyna Sabela
         Olga Roksela
         Klaudia Nowak
         Zuzanna Jędrzejczyk
         Malwina Soja
         Katarzyna Surmacka
         Piotr Kempa
         Natalia Szymańska
         Aleksandra Wideryńska
         Alicja Wideryńska
         Dawid Stępień
         Wiktoria Szulc
 
        Grupa III – trzeci poniedziałek miesiąca godz. 18.00 w kościele
        Natalia Pierzak
        Dominik Polak
        Piotr Kuliś
        Alicja Gaik
        Hubert Kusiak
        Justyna Stawiak
        Małgorzata Kempska
        Zuzanna Kosińska
        Małgorzata Witkowska
        Hubert Kubicki
        Klaudia Rochowska
        Jakub Makowski
        Jakub Pawełczyk
 
        Grupa IV – czwarty poniedziałek miesiąca godz. 18.00 w kościele
        Wiktoria Turek
        Julia Święs
        Karolina Pędzik
        Daria Szulc
        Natalia Zych
        Katarzyna Rojek
        Karolina Bugajska
        Michał Piechorowski
        Alicja Andrzejak
        Angelika Siwek
        Julia Jasnos
        Oliwia Łyp
        Natalia Skóra
        Sandra Kucharska
        Bartosz Ziemann
        Bartosz Studiarek
 
      

 

  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa III gimnazjum

         Grupa I – pierwszy wtorek miesiąca godz. 18.00 w kościele
         Borowiecka Julia
         Buliński Jakub
         Burzyński Gerard
         Ciach Lidia
         Dudek Martyna
         Fronczyk Dominik
         Gal Jakub
         Górka Julita
         Hamerling Mateusz
         Hanuszek Natalia
         Kaczorowski Damian
         Tymowska Weronika
         Sztangreciak Julia
         Kaczmarczyk Kacper
         Błasiak Jakub
         Pawlik Kacper
         Gloc Ewelina
 
        Grupa II – drugi wtorek miesiąca godz. 18.00 w kościele
        Kędzierska Maria
        Knaś Martyna
        Kotlarek Julia
        Ławrynowicz Julia
        Matuszczyk Martyna
        Migalski Dawid
        Mucha Sandra
        Ogonowski Mariusz
        Pełka Marcin
        Piasecka Weronika
        Piechorowski Dominik
        Rymarek Mateusz
        Siwczyk Wiktoria
        Sojke Julia
        Stolarczyk Anna
        Nowak Emilia
 
       Grupa III – trzeci wtorek miesiąca godz. 18.00 w kościele
       Szczepański Bartosz
       Ścisły Hubert
       Tarnowska Natalia
       Tymowska Weronika
       Walczak Dariusz
       Walczak Robert
       Wawrzyniak Wiktoria
       Wiecha Jakub
       Wilk Natalia
       Wrótniak Zuzanna
       Szydziak Adam
       Wiśniewska Martyna
       Zatoń Kacper
       Nowicka Wiktoria
       Groszek Filip
       Marczyk Patryk
 

    UWAGA !!!

     Kandydaci z grupy II i III przynoszą ze sobą indeks, Pismo Święte, długopis, notatnik.
     Bardzo proszę indeksy przed Mszą św zostawiać w koszyczku na barierce przed ołtarzem, a przed nabożeństwami przynieść do zakrystii.
     Kandydaci do bierzmowania zajmują miejsca w pierwszych ławkach.

 



 

  1. MARCIN

 

 Spotkanie kandydatów z klasy 7 odbędzie się 10 października 2017 o godzinie 19.00

 

 

Uwaga!!!

Ponieważ zauważyliśmy brak konsekwencji wśród kandydatów do bierzmowania jeśli chodzi o regularne uczęszczanie na niedzielną Eucharystię, przypominamy, że właściwą dla młodzieży bierzmowanej jest niedzielna Eucharystia o godz. 10.00, można uczestniczyć w Eucharystii o innej godzinie tylko w przypadku pilnego wyjazdu. Bardzo prosimy o dostosowanie się do wytycznych. Przypominamy również o regularnej spowiedzi świętej.

Duszpasterze

 






WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien